Rzeczoznawca Samochodowy – Rybnik

Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY RYBNIK

Rzeczoznawca samochodowy Rybnik to jeden z polskich rzeczoznawców posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, które pozwoliły mu na przystąpienie do grona ekspertów Stowarzyszenia Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT. Rzeczoznawca z Rybnika jest jednym z partnerów organizacji na terenie województwa śląskiego i na jego terenie wykonuje powierzone mu zlecenia.

Regionalny rzeczoznawca samochodowy Rybnik, jako ekspert motoryzacyjny będący członkiem Stowarzyszenia MOTOEXPERT oferuje kompleksowy zakres usług w zakresie opiniowania, wyceny i kosztorysowania zakresu oraz wartości szkód komunikacyjnych. Pomoc techniczna, jaką swoim Klientom oferuje rzeczoznawca samochodowy Rybnik niejednokrotnie pomaga poszkodowanym w niezawinionych wypadkach i kolizjach drogowych w dochodzeniu lukratywnych kwot odszkodowań komunikacyjnych.

Rzeczoznawca samochodowy Rybnik wszystkie zlecenia wykonywane w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem MOTEXPERT wykonuje niezależnie i z największą dokładnością. Doświadczenie i wiedza specjalistyczna posiadana przez rzeczoznawcę techniki samochodowej z Rybnika oraz znajomość najnowszych, europejskich standardów może być dla każdej osoby poszkodowanej nie z własnej winy w zdarzeniu drogowym gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.


Rzeczoznawca samochodowy z Rybnika (woj. śląskie)

Rzeczoznawca Samochodowy Rybnik jest zrzeszony w Stowarzyszeniu Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT od 2013 roku

Rzeczoznawca z Rybnika jako partner i członek Stowarzyszenia Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT posiada także:

– certyfikat rzeczoznawcy samochodowego …………………….

– certyfikat ……………………………………..

– wpis na listę biegłych sądowych przy Sądzie Okręgowym w …………………..

 

Kontakt z rzeczoznawcą samochodowym z Rybnika możliwy za pośrednictwem Centrali Stowarzyszenia MOTOEXPERT – tel. (032) 746 0777

 

INFORMACJA

Poszukujemy rzeczoznawców samochodowych, eskpertów techniki samochodowej i biegłych sądowych z Krakowa i okolic, którzy chcieliby w ramach Stowarzyszenia Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT zostać partnerami regionalnymi Stowarzyszenia.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM W REGIONIE!

 

 

Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT