Zła naprawa auta – Adwokat

 

Źle naprawione auto? Pomoże adwokat!

Pomoc adwokata, gdy zła naprawa samochodu

Zla naprawa auta? Tu może pomoc adwokat. Chociaz nie jest to pierwsza mysl wlasciciela samochodu to w przypadku, gdy dokonana zostala zła naprawa auta w salonie lub warsztacie zawsze warto skorzystac z poraty adwokata. W sytuacji, gdy mamy do czynienia z nieprawidłowa naprawa samochodu pomoze nam adwokat. Szczególnie wskazane moze to być nie tylko w kraju, ale i za granicą, gdy nie znamy obcego języka. Wtedy narazeni jestesmy po zle wykonanej naprawie auta na to, ze mozemy zostać potraktowani nieprofesjonalnie.

Gdy pomoze nam adwokat to sprawa o zla naprawe auta np. poza granicami kraju (w Niemczech) nie będzie dla nas tak stresujaca i problematyczna, jak wtedy gdy chcielibysmy to zalatwic na wlasna reke. Aby nie borykać się z problemami i zle naprawionym autem sprobujmy skorzystac z pomocy adwokackiej. Obecnie obcokrajowcy w krajach Unii Europejskiej coraz częściej i smielej próbują rozwiązać tego typu sytuacje przy udziale adwokata. Nie bojmy się więc takiego rozwiazania bowiem wybrany adwokat na pewno pomoze nam wybrnac z tej sytuacji i z wielu podobnych.

Adwokat pomoże w sprawie źle przeprowadzonej naprawy auta

Albo właściciel pojazdu, którego dotyczy zla naprawa, albo adwokat działający w jego imieniu, moze zwrócić się z reklamacja do nierzetelnego warsztatu naprawczego. W reklamacji należy – i dobrze jest – wskazać pelen zakres zle wykonanej naprawy auta oraz swoje żądanie ponownego przeprowadzenia tejze naprawy – tym razem nieodpłatnie.

Roszczenie wystosowane przez wlasciciela lub adwokata powinno wzywać o nieodpłatne poprawienie źle wykonanej naprawy. Zakres roszczeń dotyczy nie tylko części wymienianych czy naprawianych, ale ewentualnie wszystkiego, co mogło w aucie ulec zniszczeniu, pogorszeniu w funkcjonowaniu itd. z uwagi na zla naprawę samochodu.

W kazdej skladanej reklamacji powinno się także znalezc stwierdzeie, że oczekuje się odpowiedzi od warsztatu i należy dla pewnosci sprawdzić czy mialo miejsce przyjęcie zgłoszenia przez serwis, który wykonał nieprawidłową naprawę w aucie. Spośród skarg kierowców na zła naprawe samochodu, wyróżnić możemy następujące praktyki warsztatów: opóźnienie w realizacji umowy, zla naprawa pojazdu, żądanie ceny wyższej od pierwotnie uzgodnionej. Zdarza się odebranie źle naprawionego samochodu często nie kończy konsumenckich zmagań z warsztatem, a staje się poczatkiem sporu np. o pieniadze na drodze sadowej. I tu właśnie rozpoczyna się praca dla adwokata. W tej sytuacji adwokat pomoze rozwiazac kwestie niezgodnosci co do zlej naprawy auta.

 

Zla naprawa auta? Adwokat –  Pomoc adwokata po zle przeprowadzonej naprawie samochodu

 

Wyżej wymienione informacje odzwierciedlają wyłącznie praktyczne doświadczenia. Aby upewnić się co do stanu prawnego prosimy o kontakt z rzeczoznawcami lub współpracującymi z MOTOEXPERT adwokatami (lista adwokatów na stronie www.rzeczoznawca-samochodowy24.pl/partnerzy)

 

Author Bio

admin

Leave a reply